3D Kablosuz Gradiometre

Kablosuz 3D Gradyometre ile toprak altındaki mezar, oda, tünel v.b. yapıları kolaylıkla ve yüksek doğrulukla tespit edebileceksiniz. Kolay kullanımı ile başarısını arazide her seferinde göreceksiniz. Kompakt, ergonomik ve ekonomik yapısıyla dikkatleri üzerine çeken bu gradyometre ile kablo karmaşası olmadan arazide çekim keyfini yaşayacaksınız. Canlı çekim özelliği ile görüntüyü anında tablet ekranında göreceksiniz. %100 yerli tasarım ve üretim olan bu ürün sayesinde artık toprak altı yapı tespiti çok kolay.


5000 TL -Tablet Dahil Değildir

0 216 379 2 379 numaraları telefondan irtibata geçerek siparişinizi verebilirsiniz.
Teslimatta ödeme işlerimleri PTT ile gerçekleşmektedir.Satın aldığınız ürünün ödemesini yapmadan önce paketi açarak kontrol etme hakkına sahipsiniz.

Kredi Kartı ile taksitli alışverişlerde öde al sistemi kullanılmaktadır.Kredi kartı ile alış veriş için bizimle iletişime geçiniz.

Peşin Ödemede %7 İndirim

Ürün ücretini aşağıdaki hesap bilgilerine Havale ederek dekontunu teknolojiekibi@gmail.com adresine siparişinizle beraber gönderiniz.

Havale ücreti müşteriye aittir.

HESAP BİLGİLERİ
Teknoloji Ekibi
Kuveyt Türk
TR15 0020 5000 0955 4377 2000 01

Bu ürün toprak altı yapı tespiti işinde fiyat/performansta dünyadaki en iyi üründür.
* 14 bit ADC ile yüksek algılama hassasiyeti – Kablosuz kompakt tasarım – 12V çalışma voltajı – Kolay kullanım menüsü – Bluetooth özelliği – Dahili 8.4V 2A Lityum-iyon Batarya ile uzun kullanım ömrü – ve %100 Yerli Tasarım ve Üretim 3D Yer Altı Görüntüleme Yazılımı
* Voxler ve Surfer ile etkin şekilde kullanım özelliği
* Su geçirmez sağlam yapısı ile uzun ömürlü kullanım