Pulse IB

Tek para ve Toplu para aramalarında sınıf atlamanın vakti geldi!
Tek para ve toplu para aramalarında VLF den daha derin algılayan bir dedektöre ihtiyacınız varsa, topraktan etkilenmeyen ve toprak yapısına göre hiç derinlik kaybetmeyen bir dedektör arıyorsanız, mineralli toprakta görmeyen taşın altından algılamayan dedektörlerden sıkıldıysanız, taş ve tuğladan etkilenmeyen stabil bir dedektör istiyorsanız bu ürün tam size göre. Pulse IB yüksek teknolojisi nedeni ile çok yüksek stabilitede ve çok yüksek verimde arama yapmanıza olanak sağlayan özel bir üründür. Kolay kullanımı, yüksek stablitesi, yüksek derinliği ile arazide hiç almadığınız kadar yüksek verim alacaksınız. Daha önce başka dedektörler ile tamamen temizlediğiniz yerlerden metaller çıkardıkça şaşıracaksınız ve şimdiye kadar düzgün bir dedektör kullanmamışım diyeceksiniz.


TL 2950

0 216 379 2 379 numaraları telefondan irtibata geçerek siparişinizi verebilirsiniz.
Teslimatta ödeme işlerimleri PTT ile gerçekleşmektedir.Satın aldığınız ürünün ödemesini yapmadan önce paketi açarak kontrol etme hakkına sahipsiniz.

Kredi Kartı ile taksitli alışverişlerde öde al sistemi kullanılmaktadır.Kredi kartı ile alış veriş için bizimle iletişime geçiniz.

Peşin Ödemede %7 İndirim

Ürün ücretini aşağıdaki hesap bilgilerine Havale ederek dekontunu teknolojiekibi@gmail.com adresine siparişinizle beraber gönderiniz.

Havale ücreti müşteriye aittir.

HESAP BİLGİLERİ
Teknoloji Ekibi
Kuveyt Türk
TR15 0020 5000 0955 4377 2000 01

  * Pulse teknolojisi ile VLF dedektörlerin ulaşamayacağı derinliklerden algılama gerçekleştirebilir ve hiçbir toprak yapısında derinlik kaybı yaşamaz. Yüksek mineralli taşların ya da tuğlaların altından algılama gerçekleştirebilir.
  * VLF cihazların çalışmadığı ortamlarda sorunsuz ve çok derinlerden metal tespiti yapabilir
  * DD bobini sayesinde metal ayrımı yapar ve bunu kullanıcıya ses ile bildirir. Değersiz metalde ses kırar.
  * 7000mAh Dahili Litium-Ion bataryası ile çok uzun arazi kullanım imkanı sağlar.
  * Yüksek kaliteli tutma kolu, kulaklığı, bataryası ve diğer ekipmanları ile uzun ömürlüdür.
  * %100 yerli tasarım ve üretim olması nedeni ile uygun fiyatlıdır. Ayrıca çok kolay şekilde teknik destek imkanı vardır.
  * 1000Hz çalışma frekansı 27cm DD başlık.
  * Threhsold sesi ile dip sinyalleri rahatlıkla tespit edebilme.
  * Sadece mineral ayarı yapılan potansiyometre ile çok kolay kullanım.